В Олександрії продовжили карантин до 28 лютого

В Олександрії продовжили карантин до 28 лютого

17 грудня міський голова Сергій Кузьменко провів позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядок денний було внесене питання щодо продовження дії карантину з 19 грудня 2020 року по 28 лютого 2021 року та запровадження додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів, затверджених Постановою Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року №1236.

Враховуючи ситуацію в Олександрії із захворюваністю населення на СОVID-19, за результатом оцінки епідемічних показників на території міста, встановлено «помаранчевий» рівень небезпеки поширення COVID-19.

Під час засідання про ситуацію із захворюваністю на коронавірус в Олександрії доповіла завідувач міжміськрайонного відділу Кіровоградського обласного лабораторного центру Тетяна Губко. За її інформацією на сьогодні у місті зареєстровано 508 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.
У відділі сформовано епідбригаду для роботи у вогнищах коронавірусної хвороби, якою проведено 54 дезінфекційних заходи.

Головний лікар Центральної міської лікарні Віктор Приходько поінформував присутніх, що сьогодні заклад, який надає допомогу хворим на COVID-19, повністю забезпечений засобами індивідуального захисту, апаратами штучної вентиляції легень, киснем та дезінфікуючими засобами. На сьогодні у місті лікуються 99 пацієнтів з коронавірусною інфекцією, із них: 30 перебувають у стаціонарі; 69 – на амбулаторному лікуванні, в тому числі 4 дітей.

Начальник управління освіти, молоді та спорту Вікторія Чернецька доповіла про стан захворюваності на коронавірус і протиепідемічні заходи у навчальних закладах.

Також про результати роботи інформували начальник міського управління Держпродспоживслужби Василь Коновалов та заступник начальника управління міського відділу Нацполіції Віктор Глущенко.

Заслухавши інформацію, присутні прийняли рішення про продовження дії карантину з 19 грудня 2020 року до 28 лютого 2021 року. На відповідний період продовжується дія раніше встановленого карантину та інших обмежень, встановлених для територій з «помаранчевим рівнем».

 

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації