В Олександрії пройшов чемпіонат “Найсильніша людина Кіровоградської області”

В Олександрії пройшов чемпіонат “Найсильніша людина Кіровоградської області”

22 вересня в Олександрії пройшов чемпіонат з силового екстриму, на звання найсильнішої людини Кіровоградської області, який приурочений до дня св’яткування шостої річниці ГО”Сильна Олександрійщина”.

В чемпіонаті прийняли участь понад 25 спортсменів, які змагались серед жінок та чоловіків у розрізі ваговий категорій.

Спортсмени змагались в таких вправах, серед жінок: дамбл, прогулянка фермера, перекидання покришки та трак-пул. Серед чоловіків, спортсмени змагались у таких вправах як: логліфт, прогулянка фермера, перекидання покришки та трак-пул.
Не дивлячись на осінню прохолодну погоду в центрі міста зібралось чимало глядачів, які підтримували спортсменів до останього підходу.

У підсумку чемпіонату, найсильнішою дівчиною у ваговій категорії до 50 кг, стала Єфремова Євгенія, у ваговій категорії понад 50 кг найсильнішою настала – Бойко Валерія.
Серед чоловіків, у ваговій категорії до 80 кг найсильнішим став Перевертайло Едуард, у ваговій категорії до 100 кг – Мельничук Костянтин, та у ваговій категорії понад 100 кг найсильнішим став Куріленко Сергій.
Громадська організація”Сильна Олександрійщина” висловлює подяку у проведенні чемпіонату Анатолію Кузьменку, Сергію Кузьменку, Андрію Коломійцеву, ТОВ “УкрАгроКом”, ТОВ “КД-Транс” в особі директора Володимира Ковальчука, директору ФК “Олександрія” Дмитру Кітаєву, Костянтину Пушкарю, шкіргалантереї “ALEXO” в особі керівника Олексія Шиндора та хореографічному колективу Олександрійського коледжу культури та мистецтв.

Джерело: Голос громади

Схожі публікації