В Олександрії розпочали позапланову перевірку геріатричного пансіонату

В Олександрії розпочали позапланову перевірку геріатричного пансіонату

На Кіровоградщині тривають позапланові перевірки техногенної та пожежної безпеки готелів, пансіонатів, хостелів, будинків для людей похилого віку та осіб з інвалідністю, що здійснюються відповідно до доручення Прем’єр-міністра України.

Так, 8 лютого інспектори Олександрійського міськрайвідділу У ДСНС в області розпочали позапланову перевірку стану техногенної та пожежної безпеки геріатричного пансіонату зі спецвідділенням м. Олександрія.

Головні аспекти системи протипожежного та техногенного захисту, що перевіряються фахівцями Служби порятунку: стан шляхів евакуації, систем автоматичного протипожежного захисту, джерел протипожежного водопостачання, наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, стан утримання електромережі тощо.

Крім того, з персоналом об’єктів проводяться практичні тренування щодо дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій і пожеж, зокрема стосовно забезпечення безпечної та швидкої евакуації людей.

У разі порушення встановлених законодавством вимог техногенної та пожежної безпеки, невиконання приписів про усунення порушень інспекторський склад застосовуватиме заходи адміністративного впливу, передбачені Кодексом України про адміністративні правопорушення.

 

Джерело: ДСНС

Схожі публікації