В Олександрії розпочав роботу гемодіалізний центр

В Олександрії розпочав роботу гемодіалізний центр

16 жовтня в Олександрії відбулося офіційне відкриття Центру нефрології та діалізу.

В перший день роботи, лікування проходить 9 хворих із хронічною нирковою недостатністю. Усі вони – мешканці Олександрії. Послуга для них – безкоштовна. Після відпрацювання процедури гемодіафільтрації крові та інших технічних моментів, кількість пацієнтів буде збільшена, як і кількість робочих змін у медперсоналу.

Новозбудоване приміщення має комфортні умови для лікування і відпочинку хворих та роботи медичного персоналу, а апарати гемодіафільтрації Fresenius, встановлені тут, одні із найкращих по всій Україні.
Із міського бюджету на найближчий місяць роботи Центру нефрології та діалізу були виділені кошти на закупівлю медикаментів, витратних матеріалів та заробітну плату працівникам. За штатним розписом співробітників буде 17, серед них завідувач відділенням, 2 лікаря-нефролога, п’ять медичних сестер, санітарки, інженер, технік. Весь медичний персонал пройшов відповідне навчання.

Планується, що НСЗУ розпочне фінансування гемодіалізного центру в найближчому майбутньому, після чого процедуру по гемодіафільтрації крові зможе проходити до 40 хворих олександрійців у місяць. При потребі Центр може взяти на лікування ще близько 15-20 хворих з Олександрійського та інших районів, а також сусідніх міст.

 

Джерело: Сучасна Олександрія

Схожі публікації