В Олександрії співробітники поліції охорони затримали крадія з приватного будинку

В Олександрії співробітники поліції охорони затримали крадія з приватного будинку

Оперативно зреагувавши на тривожний сигнал, поліцейські охорони в м. Олександрія Кіровоградської області затримали на місці злочину чоловіка, який намагалися скоїти крадіжку з приватного будинку.

Сьогодні, о 05.40 черговий наряд групи реагування поліції охорони Олександрійського районного відділення Управління поліції охорони в Кіровоградській області отримали повідомлення від оператора пульта централізованого спостереження про спрацювання сигналізації у приватному будинку в м. Олександрія.

Прибувши за адресою спрацювання та у ході обстеження прилеглої території було виявлено відчинене вікно, з явними ознаками пошкодженнями металопластикової конструкції вікна. Наряд реагування прийняли заходи щодо блокування об’єкта та під час відпрацювання території та будинку виявили крадія.

На місце затримання чоловіка було викликано слідчо-оперативну групу Олександрійського відділу поліції.

Затриманий виявився неодноразово судимий, 1995 року народження чоловік, який нещодавно звільнився з місць позбавлення волі.
Поліція охорони вкотре наголошує, щоб не стати жертвами злодіїв, потрібно знати головне – найліпшим охоронцем вашого житла є спеціалізована охоронна сигналізація.

Джерело: Управління поліції охорони в Кіровоградській області

Схожі публікації