В Олександрії стартував опалювальний сезон

В Олександрії стартував опалювальний сезон

В Олександрії офіційно розпочався опалювальний сезон. У неділю у роботу були запущені всі котельні, які обслуговує Комунальне підприємство “Теплокомуненерго”. Вже у понеділок вранці майже всі заклади бюджетної сфери, зокрема школи та дитячі садки, отримали тепло. Лише у 16-му дошкільному закладі виникли проблеми через порив. Про це повідомила директорка КП “Теплокомуненерго” Алла Грибачова.

У лікарнях міста, де працюють автономні системи теплозабезпечення, опалення увімкнули ще два тижні тому. Решту під’єднати сьогодні. Наразі Теплокомуненерго проводить роботи щодо ліквідації поривів та встановлення стабільного температурного режиму. Основна проблема подачі тепла в багатоквартирні будинки, за словами Алли Грибачової, – наявність повітря в системі опалення:

«Нерозповітрені системи і тому витрата теплоносія на районній і південній котельнях значно нижчі, ніж потрібно, тому звертаємось до всіх мешканців, голів ОСББ і старших будинків, щоб розповітрювали системи на верхніх поверхах. У цьому напрямку працює підприємство «Житлоустрій», аби якомога швидше покращити стан надходження тепла у будинки».

Джерело: В об’єктиві

Схожі публікації