В Олександрії тричі викликали рятувальників, щоб відкрити двері помешкань

В Олександрії тричі викликали рятувальників, щоб відкрити двері помешкань

Протягом минулої доби тричі знадобилась допомога олександрійських рятувальників по відкриванню дверей до помешкань громадян.

Так, 5 жовтня о 09:56 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що потрібна допомога по відкриванню дверей квартири на 1-му поверсі двоповерхового житлового будинку по пров. Соборний м. Олександрія, де перебувала хвора жінка. Рятувальники 2-го Державного пожежно-рятувального загону м. Олександрія через вікно потрапили в помешкання, відкрили вхідні двері в квартиру та передали хвору жінку 1932 р.н. лікарям швидкої медичної допомоги.

Годиною пізніше олександрійським рятувальникам знову довелося надавати допомогу по відкриванню дверей квартири на другому поверсі 5-поверхового будинку по вул. Софіївська. Там рятувальники через вікно потрапили у помешкання та відкрили двері квартири, у якій перебував хворий громадянин 1932 р.н., забезпечивши доступ медиків.

О 17:22 подібна допомога знадобилася і на площі Соборна, де рятувальники відкрили двері квартири на 5-му поверсі 9-поверхового житлового будинку. У помешканні перебував хлопчик 2013 р.н., що тривалий час не відповідав на дзвінки. Тому стурбована бабуся звернулася за допомогою до рятувальників. Потрапивши до квартири через балкон, рятувальники відчинили двері. Як виявилось, з хлопчиком все гаразд. Хлопець міцно спав.

 

Джерело: ДСНС в Кіровоградській області

 

Схожі публікації