В Олександрії відбудеться Покровський ярмарок і свято Козацької слави

В Олександрії відбудеться Покровський ярмарок і свято Козацької слави

В Олександрії 12 жовтня відбудеться Покровський ярмарок і свято Козацької слави.

14 жовтня відзначатимуться День захисника України, День Українського козацтва і Покрови Пресвятої Богородиці. З цієї нагоди в Олександрії традиційно проводяться яскраві культурно-розважальні заходи, свято «Козацької слави» та «Покровський ярмарок», інформує Олександрійська міська рада.

Протягом наступного тижня для відвідувачів міського музейного центру ім. А.Ф. Худякової проходитимуть тематичні лекції, екскурси, інтерактивні заняття тощо.

Міські бібліотеки організовують для учнівської молоді історико-патріотичні брейн-ринги, народознавчі діалоги, години козацьких традицій, відеоперегляди та інші заходи.

11 жовтня за участю творчих колективів міста у військовій частині №2269 відбудеться концертна програма до Дня захисника України.

Основні загальноміські заходи проходитимуть 12 жовтня і будуть зосереджені на площі Соборній та біля стадіону «Ніка».

О 9:30 годині на площі Героїв Чорнобиля відбудеться покладання квітів до пам’ятного хреста воїнам, що загинули за Україну.

На центральній площі з 8 години працюватиме «Покровський ярмарок». Офіційне відкриття відбудеться о 9:00 годині. Під час ярмарку відбудеться концертно-розважальна програма та безкоштовне частування справжньою козацькою кашею та чаєм.

На майданчику біля стадіону «Ніка» о 10 годині розпочнеться міський фестиваль «Козацької слави». Колективи освітніх закладів змагатимуться у конкурсах найкращий козацький курінь і куліш. Відбудеться фестиваль справжнього українського гумору та сатири «Усівські балагури».

Також біля стадіону рятувальники проведуть показові виступи «Козак-рятувальник – завжди поруч».

Джерело: Олександрійські новини

Схожі публікації