В Олександрії відбудеться вистава «Шалом коханню, або викрутаси долі»

В Олександрії відбудеться вистава «Шалом коханню, або викрутаси долі»

Народний аматорський театр юного глядача «Апельсин» підготував для своїх прихильників приємний весняний подарунок. Він, як і належить весні, про всепереможну силу кохання.

Про це красномовно говорить сама назва вистави – «Шалом коханню, або викрутаси долі». Комедія на три дії поставлена за мотивами п’єси Асі Котляр «Ми – астронавти». Режисерка театру Світлана Мозгова трохи інтерпретувала оригінал на олександрійський лад, додавши до дійових осіб колоритного єврея Яшу (а хто не знає в Олександрії Яшу?) у виконанні Романа Волошко.

Виконавці інших ролей у виставі, а як на мене вони всі головні, це також відомі театральній публіці Олександрії актори. В образі єврейської мами Рози Мойсеївни постане улюблениця багатьох олександрійців Марина Вороніна, а її чоловіка Бориса Абрамовича зіграє неперевершений Євген Грановський. Роль їхнього Льовочки дісталася талановитому Сергію Онопі, а образ його партнерки на сцені – україночки Серафіми – передасть красуня Анастасія Криндач. Маму Сіми Надію Іванівну зіграє досвідчена актриса Світлана Данасієнко.

Ліричних ноток додадуть танцюристи Наталії Козинець з хореографічного колективу «Авантюрин». У підготовці вистави неодноразовій лауреатці та переможниці «Театральної весни Кіровоградщини» Світлані Мозговій допомагала Інна Каюн.

Прем’єра вже не за горами – 9 квітня. Початок о 18:00. Захід відбудеться з урахуванням усіх карантинних обмежень.
Тож поспішіть придбати квитки у касі «KARABAS», що працює за адресою: м. Олександрія, просп. Соборний, 100-А, торгівельний центр «Оріон» (поруч з магазином «Єва»).
Каса працює:
Вт-Пт – 13:00 – 19:00
Сб-Нд – 10:00 – 14:00
Понеділок – вихідний.
Довідки за телефонами: (095)832-34-27, (098)922-84-45.

Джерело:В об’єктиві

Схожі публікації