В Олександрії відбулась ділова зустріч з нещодавно створеними підприємствами у сфері обслуговування

В Олександрії відбулась ділова зустріч з нещодавно створеними підприємствами у сфері обслуговування

В Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбулась ділова зустріч з фізичними особами-підприємцями, які нещодавно розпочали свою діяльність в таких галузях, як надання послуг перукарнями та салонами краси, діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування, виробництво готової їжі та страв, виробництво інших готових металевих виробів, роздрібна та оптова торгівля.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Наталія Фоміна та провідний юрисконсульт Юлія Зарницька обговорили з роботодавцями питання щодо законодавства про зайнятість населення, дотримання норм чинного законодавства, зокрема щодо працевлаштування неповнолітніх, інших категорій населення, які потребують додаткових гарантій зайнятості. Особливу увагу звернули на легалізацію найманої праці як гарантоване соціальне та пенсійне забезпечення громадян. 

Серед найактуальніших питань – спектр послуг служби зайнятості роботодавцям. Це навчання незайнятого населення за сприяння служби зайнятості, як дієвий засіб підвищення відповідності професійних якостей шукачів роботи вимогам роботодавця, надання компенсації єдиного внеску за працевлаштованих на нові робочі місця безробітних, організація громадських та інших робіт тимчасового характеру, підбір працівників, надання консультацій тощо. 

Наприкінці ділової зустрічі фізичні особи-підприємці, які нещодавно розпочали свою діяльність, прийняли усі рекомендації щодо подальшої співпраці. 

Схожі публікації