В Олександрії відбувся другий Чемпіонат України з окремих дисциплін пауерліфтингу

В Олександрії відбувся другий Чемпіонат України з окремих дисциплін пауерліфтингу

2 листопада, в місті Олександрія відбувся другий Чемпіонат України з окремих дисциплін пауерліфтингу по версії «Всеукраїнського об’єднання пауерліфтерів».

В чемпіонаті взяли участь спортсмени з таких областей, як: Київська, Дніпровська, Полтавська та Кіровоградська.
Загалом було подано 75 заявок.
Спортсмени змагалися у таких дисциплінах як жим лежачи та станова тяга.
Боротьба проходила як серед жінок так і серед чоловіків в розрізі вагових та вікових категорій.
Спортсмени показали дуже гарні результати, та було встановлено понад 10 рекордів України.
В загальному підсумку 3 командне місце посіла збірна команда міст Кропивницького та Знам’янки, друге місце посіла збірна команда Полтавської області, та перше місце в командному заліку виборола команда ГО «Сильна Олександрійщина».
На даному чемпіонаті спортсмени мали можливість виконати розрядні нормативи кандидатів в майстри спорту, майстрів спорту та майстрів спорту міжнародного класу.


Всі призери та переможці вагових та вікових категорій отримали ексклюзивні дипломи та медалі, абсолютні переможці отримали тематичні подарунки від компанії «GiriGanteli» та трійка команд призерів були нагороджені кубками виготовленими в шкір-галантереї «Alexo».
«Всеукраїнське об’єднання пауерліфтерів» висловлює подяку за допомогу у проведенні чемпіонату Анатолію Кузьменку, Сергію Кузьменку, Андрію Коломійцеву, Костянтину Пушкарю, ТОВ «УкрАгроКом», керівництву СК «Спортренд», ФК «Олександрія» в особі директора Дмитра Кітаєва, шкір-галантереї «Alexo» та компанії «Giri_Ganteli».
Також дякуємо всім учасникам за участь, всім членам ГО «Сильна Олександрійщина» за допомогу в організації проведенні чемпіонату.

Джерело: Сильна Олександрійщина

Схожі публікації