В Олександрії відбувся XV ювілейний «Дивограй»

В Олександрії відбувся XV ювілейний «Дивограй»

Починаючи з 2006 року, напередодні дня Святого Миколая, в Олександрійській дитячій музичній школі проходить міський відкритий фестиваль-конкурс сольного і ансамблевого музичення «Дивограй» серед учнів шкіл естетичного виховання.

Цього року фестиваль-конкурс проводився вп’ятнадцяте, тому атмосфера ювілейної події була по-особливому хвилюючою і піднесеною.

За свою п’ятнадцятирічну історію «Дивограй» став невід’ємною частиною культурного життя Олександрії. За 15 років існування понад 2000 учнів з 16 мистецьких шкіл. Близько 500 викладачів і концертмейстерів готували до конкурсних виступів юних виконавців. В рамках урочистого відкриття конкурсу за ці роки на сцені Олександрійської дитячої музичної школи виступило понад 40 професійних яскравих солістів інструментального та вокального жанрів і 15 творчих колективів Олександрії та Кіровоградської області.

17 грудня Олександрійська дитяча музична школа привітно зустрічала учнів та їх педагогів Олександрійської, Новопразької, Пантаївської, Приютівської мистецьких шкіл та музичної школи «Перлина» сел. Олександрійського.

Свою виконавську майстерність демонстрували 93 солісти-виконавці та 8 ансамблів різного складу.

Результати конкурсних прослуховувань цьогорічного «Дивограю» стали вражаючими — 87 солістів і 76 учасників ансамблів стали переможцями.

Найвищою нагородою конкурсу — дипломами Гран-прі та пам’ятними статуетками були відзначені виконавці у всіх номінаціях. У номінації народні інструменти — учень школи «Перлина» Ярослав Мироненко, вокальний ансамбль старших класів «Барви» Олександрійської музичної школи; в номінації духові та ударні інструменти — учениця Олександрійської музичної школи Олеся Жвалевська; в номінації струнно-смичкові інструменти — учениця Олександрійської музичної школи Катерина Чітадзе; в номінації фортепіано – учениця Олександрійської музичної школи Єлизавета Погоріла.

Спеціальними Дипломами журі за краще виконання твору українського композитора були відзначені у всіх номінаціях учні Олександрійської музичної школи — Поліна Мірошніченко, Денис Баннік, Володимир Петров, Микола Тимошевський та Ангеліна Савенко.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації