В Олександрії відкрили театральний сквер

В Олександрії відкрили театральний сквер

21 травня у Палаці культури «Олександрійський театр» незвичний день, йдеться на фейсбук-сторінці ПК «Олександрійський театр».
Для  культурного відпочинку населення відкрився   красивий, навіть витончений сквер. Серед відвідувачів було багато молоді, закоханих пар, батьків із дітьми, літніх людей.

«Сьогодні відкриваємо для відвідування театральний сквер. Вже традиційно робимо це без присутності перших осіб і перерізання стрічок. Достатньо сказати – ласкаво просимо.

Це ще одна локація для відпочинку жителів та гостей міста. Тут облаштовані пішохідні алеї, встановлені лавки та зовнішнє освітлення, висаджені декоративні дерева та квіти.

Гордий, що в цьому році нам вдалося завершити цей проект. Ми багато зусиль доклали, щоб це стало можливим», — написав у фейсбуці міський голова Олександрії Сергій Кузьменко.

Відпочиваючі чемно гуляли по алеях, фотографувалися біля екзотичних рослин, сиділи на зручних лавках.

На столах діти та дорослі малювали прапори Європейських держав, які підтримали Україну у боротьбі із воєнною агресією з боку РФ.

За підрахунками працівників палацу культури «Олександрійський театр», дивовижний сквер за добу відвідали близько пів тисячі людей. В театрі висловили сподівання, що надалі сквер стане улюбленою зоною культурного відпочинку містян.

Сквер відкритий для відвідування із 10 ранку до 19 вечора кожного дня.

Схожі публікації