В Олександрії відкрито конкурс на автобусні перевезення

В Олександрії відкрито конкурс на автобусні перевезення

5 грудня розпочався конкурс на міські автобусні маршрути.

Секретар конкурсної комісії поінформував присутніх, що конкурс був оголошений 30 жовтня з метою забезпечення сталих якісних пасажирських перевезень у місті.
На конкурс внесено 9 об’єктів, які складаються з трьох маршрутів: двох прибуткових і одного менш прибуткового.
Документи приймалися до 19 листопада включно.
Основними умовами для участі в конкурсі були наявність автобусів відповідної пасажиромісткості (у більшості не менше 80 місць), пристосування автобусів для людей з обмеженими фізичними можливостями, наявність GPS-систем, резервного транспорту тощо.
Шість перевізників-претендентів подали 8 пакетів документів. Робочим органом (управлінням економіки), відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України №1081, 20 листопада були відкриті конверти з поданими пакетами документів для перевірки. Зокрема, це – копії ліцензій на надання послуг з пасажирських перевезень, відомості про транспортні засоби, анкета до заяви на участь у конкурсі, штатний розклад працівників, довідка з фіскальної служби з середньою заробітною платою і відрахуваннями та ін.
Після цього були зроблені запити до податкової, пенсійного фонду, патрульної поліції, Укртрансбезпеки щодо відсутності/наявності порушень.
Члени конкурсної комісії заслухали відповідну інформацію. Секретар комісії відкрив конверти із заявами претендентів-перевізників та зачитав інформацію від контролюючих органів. Для більш детального вивчення поданих документів та огляду автобусів було прийнято рішення продовжити засідання наступного тижня.

Сайт міської ради

Схожі публікації