В Олександрії відкривається перший дискаунтер. Що це?

В Олександрії відкривається перший дискаунтер. Що це?

Найближчим часом в Олександрії, на проспекті Соборному 11, відкривається перший магазин унікального формату – дискаунтер VARTO.

Чим саме він відрізнятиметься від звичайних магазинів? І які вигоди для покупців?

Що таке дискаунтер?
Дискаунтер – це магазин дуже низьких цін на товари високої якості.

Перший дискаунтер з’явився у 50-х роках у Німеччині. Саме з появою таких магазинів розумна економія стала трендом для німецьких родин.

Такі магазини відрізняє простий зрозумілий дизайн зі спрощеним викладанням товару великими штабелями прямо у магазині, що дозволяє економити на оренді складів.

Вивірений асортимент забезпечує великий товарообіг. Персоналу в дискаунтерах менше, робота їх швидка, за чіткими інструкціями. Є каси самообслуговування. Співпраця із постачальниками також побудована на прямих відносинах. Все це вигідно позначається на ціні товарів.

Наприклад, у відомому німецькому дискаунтері Lidl товар може розміщуватись великими партіями просто на палетах, в гуртових упакованнях виробника. Так само в коробках, у яких здійснювалась доставка, можуть бути викладені і овочі та фрукти.

Фактично, весь товар лежить в торговому залі. У магазині досить широкі проходи між рядами та відсутні вітрини, які потребують складного оформлення. Маркетинг вибудовується на коротких простих текстах, надрукованих чітким шрифтом, аби клієнтам легко було орієнтуватись у категоріях продуктів.

Добре відомий українцям також польський дискаунтер Biedronka. Славиться він як магазин широкого асортименту, де можна придбати 80% всього необхідного на кожен день. Принцип викладання товару там схожий.

VARTO. Яка вигода для клієнтів?

Дискаунтер розташується у населеному спальному мікрорайоні, поблизу однієї з основних транспортнихних артерій міста, та матиме зручну парковку.

Клієнтам Varto обіцяють напрочуд швидких касирів та кілька кас самообслуговування. На полицях будуть і відомі українські торгові марки. В асортименті будуть не лише продукти. А головне — найнижчі ціни в місті.

Відкриття VARTO очікується по-святковому яскравим, на покупців чекають сюрпризи та подарунки. А коли… Слідкуйте за нашими новинами.

Схожі публікації

1 Comment

Avarage Rating:
  • 0 / 10
  • Олег , 21.10.2019 @ 18:19

    Не люблю ненавязчивую рекламу. Только бы не брехали!
    Как минимум парковка там ужасная, а на остальное посмотрим. Хотя я сомневаюсь что цены будут хотя бы на 10% ниже чем в Оптовичке или АТБ. Выходит все написанное брнхня.

Коментарі закрито