В Олександрії відкрився офіс відомого сервісу з продажу авто

В Олександрії відкрився офіс відомого сервісу з продажу авто

Віднедавна покупка, продаж та обмін автомобілів в Олександрії стали ще простішими — в місті відкрився офіс відомого сервісу PlanetAvto. 

Сервіс працює на ринку продажу вживаних автомобілів з 2006 року та є відмінним рішенням для тих, хто давно мріє про власний автомобіль, але не має  достатньо коштів для його покупки, адже надає можливість придбати авто в розстрочку на вигідних умовах. 

Сьогодні на сайті PlanetAvto ви знайдете понад 6000 автомобілів. Представництва компанії відкриті у 28 містах у всіх областях України. Консультанти PlanetAvto допоможуть швидко продати-купити чи обміняти авто. 

На сайті PlanetAvto можна онлайн порахувати вартість автомобіля на викуп або отримати умови надання розстрочки. Рішення щодо розстрочки приймається за 30 секунд, авансовий платіж становить від 10% вартості авто на термін кредитування до 5 років. 

Близько 40% клієнтів сервісу, що купують автомобілі, обирають їх з інших міст, тож продаж авто з PlanetAvto відбудеться набагато швидше. 

Скориставшись послугами сервісу можна обміняти авто. Якщо обраний автомобіль коштує дорожче, то доплату різниці можна здійснити в розстрочку.

Вся необхідна інформація щодо купівлі-продажу чи обміну авто міститься на сайті компанії, також є боти у Viber та Telegram. 

Офіс PlanetAvto в Олександрії працює за адресою вул. 6-го Грудня, 47.

Схожі публікації