В Олександрії відкрився оновлений сервісний центр МВС

В Олександрії відкрився оновлений сервісний центр МВС

У п’ятницю, 25 жовтня, в Олескандрії  в приміщенні колишнього МРЕВ після ремонту відкрили сервісний центр Міністерства Внутрішніх Справ (МВС).

В ході відкриття було представлено та передано автошколам Кіровоградської області спеціальні окуляри «Drunk Busters Goggles» – інноваційний інструмент, орієнтований на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. Вони імітують вплив алкоголю на поведінку людини і допомагають усвідомити та уникнути ризиків керування у нетверезому стані.

Це вже 119 оновлений сервісний центр МВС в Україні та другий на Кіровоградщині.
Автовласники міста Олександрія можуть швидко та зручно отримати послуги із реєстрації, переєстрації транспортних засобів, видачі та заміни посвідчення водія, замовити довідку про несудимість, тощо.

Прозорі та відкриті офіси оформлені в єдиному візуальному стилі та обладнані сучасними технологічним устаткуванням.  Є полиця буккросингу (обміну книжками), та дитячі куточки, передбачені умови для обслуговування громадян з інвалідністю. Є кабінет, де здають іспити на отримання водійського посвідчення.

Для зручності громадян будь-хто може безкоштовно та необмежену кількість разів пройти тест на знання ПДР на сайті Головного сервісного центру.

Джерело: Голос громади

Схожі публікації