В Олександрії урочисто відзначили День українського добровольця

В Олександрії урочисто відзначили День українського добровольця

У ПК “Світлопільський” відбувся захід з нагоди Дня українського Добровольця.Під час заходу міський голова Сергій Кузьменко у своєму виступі наголосив на важливості добровольців у захисті України та становленні державності.
“Всі ми пам’ятаємо 2014 рік. Він був важким для всіх українців. Після буремних подій на майдані ніхто не очікував, що сусід на сході нападе на нашу країну. І саме хлопці і дівчата, які були на майдані, поїхали до Нових Петрівців, щоб стати військовими-добровольцями. Саме завдяки цим людям нам вдалося сформувати боєздатне військо, тому це дуже важлива сторінка в історії, ми пам’ятаємо і схиляємо голови перед тими, кого з нами немає”, – зазначив міський голова.

З нагоди свята керівник міста вручив подяки військовослужбовцям. Добровольці отримали відзнаки і від голови ГО “Спілка захисників України- Олександрійщини’”.Поіменно згадали всіх загиблих в зоні АТО/ООС героїв. Пам’ять про їх подвиг вшанували хвилиною мовчання.

Глядачів у залі до сліз зворушили тематичні виступи вокалістів з ансамблю “Нові імена” та аматорської студії художньої творчості «Universal Art”, а також постановки від танцюристів з хореографічного колективу “Авантюрин”.

Саме добровольці, не маючи належного озброєння, голі і босі у буквальному розумінні цього слова, стали на захист суверенності і незалежності Батьківщини, довівши нахабному ворогу і усьому світові, що Українці – це не просто країна у центрі Європи, не просто народ, а велика і могутня Нація.


Джерело: В об’єктиві

Схожі публікації