В Олександрії виступили «Вар’яти»

В Олександрії виступили «Вар’яти»

Право першими відкрити концертний сезон-2021 в Олександрії отримали улюбленці публіки гумористи «Вар’яти», які сьогодні, 16 лютого, двічі відправили містян у відрив на сцені Палацу культури «Світлопільський»: шоу показували о 17.00 та о 19.00. Обидва концерти можна вважати аншлаговими, наскільки це дозволяють карантинні вимоги.

«Вар’яти» називають себе першим україномовним шоу, позбавленим російської мови та нецензурної лексики, і практично відсутніми жартами «нижче пояса» і про політику – переважає побутова тема. Політики дійсно майже не було. Хіба що на запитання, чому у компанії бородатих хлопів немає вар’ятки, коміки відповіли: не так просто знайти україномовну гумористку, окрім пані Юлії. Російська мова одного разу пролунала у жарті, героя якого нагодували піском, та й без «нижче пояса» таки не обійшлося. Але дійсно переважали репризи з благодатної, усім зрозумілої  невичерпної побутової тематики, які супроводжувалися гучним нестримним реготом і стогоном помираючих від сміху глядачів. Ну як не посміятися з того, що до болю близьке і знайоме кожному?

Був і традиційний баттл смішних новин з жартом про червону нитку на руці міністра охорони здоров’я, і виступ мага-ілюзіоніста з Тернополя.

А які вибухи молодого сміху стрясали «Світлополку», коли один з Вар’ятів розповідав про тата, який працює у газеті (хто-небудь ще їх читає?) і про стаціонарний телефон без фотокамери, TikTok та Інстаграму. Тема про «пожерти» також зайшла на ура. Головне – правильна подача.

40 квитків на концерти у нашому місті отримали від «Вар’ятів» сім’ї учасників АТО, і 16 — дитячий будинок сімейного типу «Каравела» від ресурсу «Політична Олександрія», а частину зборів, як і зазвичай, «Вар’яти» віддають на потреби українських бійців на Сході України.

 

Джерело: Zametka

Схожі публікації