В Олександрії волонтер Корпусу Миру вчив безробітних створювати гранти

В Олександрії волонтер Корпусу Миру вчив безробітних створювати гранти

«Проектний менеджмент» – тема тренінгу, що відбувся нещодавно на базі Олександрійського міськрайонного центру зайнятості спільно з громадською організацією «ЦГА «Перемога».

Учасниками заходу стали шукачі роботи, які забажали навчитися створювати проекти, або поглибити свої знання в управлінні проектами, адже реалізовувати проекти без знань з проектного менеджменту означає збільшувати кількість ризиків і помилок.

Волонтер Корпусу Миру США Вівек Атлурі, який брав участь у проведенні тренінгу, презентував свою програму – «Шлях створення гранту». Присутні ознайомилися з основною інформацією щодо отримання грантів на реалізацію проектів у різних сферах життєдіяльності суспільства; процесом написання проекту; умовами участі у таких програмах, умовами щодо одержання грантових коштів тощо.

Вівек  Атлурі зазначив, що Україна починає відкриватись для міжнародної спільноти щодо отримання грантів на реалізацію проектів у різних сферах життєдіяльності суспільства, тому все більше організацій використовує проектний підхід для досягнення своїх цілей. Захід відбувся у формі «питання — відповідь»: учасники заходу ставили запитання, та отримували на них лаконічні і доступні відповіді.

Схожі публікації