В Олександрії волонтерка вчить дітей доглядати за врятованими тваринами

В Олександрії волонтерка вчить дітей доглядати за врятованими тваринами

Хочеш собачку — спробуй, чи зможеш за нею доглядати. В Олександрії волонтери пропонують батькам, перш ніж заводити на прохання своїх дітей домашню тварину, спершу випробувати своїх нащадків.

У прихистку, де живуть врятовані з вулиць чотирилапі, дітей вчать доглядати за ними, вигулювати і розуміти психологічні тонкощі дресування.

Малечу вчать доглядати за чотирилапими, вигулювати і розуміти психологічні тонкощі дресування.

Потрібні добрі ручки на годинку, які вигуляють собачкую, ну і, звичайно, поєднуємо приємне з корисним. Для випрацювання гуманності, та і просто для розуміння відповідальності», — розповідає волонтерка.

Тетяна дала оголошення і не надто сподівалася, що на нього хтось відгукнеться, але до її будинку потягнулися батьки із дітьми. Головні завдання юних волонтерів — гладити котів, аби ті звикали до людей, та вигуляти собак.

Як поводитися із тваринами на вулиці дітей вчить волонтерка. Мама двох юних доглядальник Леся Олексюк твердить — на оголошення волонтерки вона із донечками відгукнулася одразу.

«Дітям дуже подобається вигулювати собак, гратися з ними. Тому намагаємося виховувати дітей люблячими і небайдужими. Милосердними», — каже пані Леся.

Під час цих прогулянок, додає, переконалася, що діти готові стати господарями тварини. І одну собачку вже взяли з притулку.

«Спочатку ми взяли з притулку, щоб погуляти з нею. А потім вона нам сподобалася і ми взяли її собі», — розповідає школярка Ярослава про свою улюбленицю Цукерку.

Але сестрички продовжують ходити у притулок, бо прикипіли душею і до інших чотирилапих. Волонтерка ж сподівається, що завдяки такому тісному спілкуванню більше колишніх безхатьків опиняться в люблячих родинах.

 

Джерело: ТСН

Схожі публікації