В Олександрії вшанували памʼять Кобзаря

В Олександрії вшанували памʼять Кобзаря

Традиційно 9 березня українці вшановують пам’ять Тараса Григоровича Шевченка – видатного українського поета, письменника, громадського діяча і художника.

З нагоди 207-ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка в Олександрії біля пам’ятника Великому Кобзарю відбулася літературно-музична композиція.

У заході взяли участь міський голова Сергій Кузьменко, його заступники, депутати, представники міської влади, військової частини №2269, громадських організацій та жителі міста.

Ведучі відзначили вагомий внесок поета в українську літературу та культуру, його безмежну любов до рідного краю. Тарас Шевченко – геній, мислитель, пророк. Людина незвичайної долі й незвичайного таланту, що здобула світову славу. Увібравши в себе душу народу, він підніс його духовну велич і красу на найвищу височінь.

Виступаючи перед присутніми, директор НВО «Олександрійська гімназія ім.Т.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв» Олена Лобунська зазначила: «Тарас Шевченко є прикладом боротьби за незалежність, за національну ідентичність, а найголовніше – він повернув нашому народові голос – українську мову».

На знак поваги та визнання творчості поета присутні поклали квіти до пам’ятника Великого Кобзаря.

 

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації