В Олександрії встановлять когенераційні установки для забезпечення міста теплом

В Олександрії встановлять когенераційні установки для забезпечення міста теплом

Міський голова Олександрії Сергій Кузьменко повідомив на сесії міської ради 19 червня, що на котельнях комунального підприємства «Теплокомуненерго» планують встановити когенераційні установки. Це дозволить забезпечити котельні автономним електричним живленням та гарантувати безперебійне постачання тепла в оселі олександрійців взимку.

«Зараз маємо підготуватись, щоб в домівках олександрійців було тепло, навіть якщо не буде світла. За допомогою міжнародних донорів ми отримали сучасне обладнання, яке працює на газу, – це чотири когенераційні установки. Вони працюють за способом комбінованого виробництва електричної і теплової енергії», – зазначив очільник громади.

Наразі КП «Теплокомуненерго» проводить підготовчі роботи для монтажу першої установки на центральній котельні. На встановлення наступної установки у Південному мікрорайоні з міського бюджету виділено 2 500 000 гривень.

Загальна вартість реалізації проєкту складає близько 100 000 000 гривень, з яких вже інвестовано близько 70 000 000 гривень. Міська влада активно співпрацює з міжнародними партнерами та урядом України для залучення необхідних коштів та успішного завершення проєкту.

«Працюємо над енергетичною безпекою Олександрії. Наше основне завдання на сьогодні – це забезпечити котельні міста автономним живленням, а олександрійців теплом!», – підкреслив Сергій Кузьменко.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації