В Олександрії з нуля побудували сучасне приймальне відділення

В Олександрії з нуля побудували сучасне приймальне відділення

Відділення екстреної медичної допомоги майже на 500 квадратних метрів побудували в центральній міській лікарні Олександрії з нуля за пів року за програмою «Велике будівництво». Виконання робіт проінспектував тимчасово виконуючий обов’язки голови ОДА Валерій Жалдак  22 квітня.

«Велике будівництво» дає можливість не лише осучаснити наші медичні заклади в частині створення нових приймальних відділень. Насамперед держава подбала про якісно новий підхід до надання екстреної медичної допомоги. Це діагностика і лікування», – підкреслив тимчасово виконуючий обов’язки голови ОДА.

На будівництво приймального відділення скерували близько 14 мільйонів гривень.

«Будівельні роботи практично завершені. Залишилося облаштувати територію», – додав Валерій Жалдак.

За словами головного лікаря Олександрійської міської лікарні Віктора Приходька, вже у травні відділення прийматиме пацієнтів.

«У відділенні працюватиме щонайменше 4 лікарів, 6 медичних сестер та інший персонал. Із техніки маємо апарат УЗД, монітори для пацієнтів. Чекаємо на встановлення томографа», — додав Віктор Приходько.

Нагадаємо, складовою програми «Велике будівництво» на Кіровоградщині у 2020-2021 роках стали понад 200 об’єктів у дорожній галузі, освіті, культурі, спорті та медицині.

Джерело: Кіровоградська обласна державна адміністрація

Схожі публікації