В Олександрії запрацювали фірмові магазини кондитерської мережі «Карамелька». ВІДЕО

В Олександрії запрацювали фірмові магазини кондитерської мережі «Карамелька». ВІДЕО

Поласувати солодощами люблять і діти, і дорослі. Придбати якісну та смачну кондитерську продукцію відтепер олександрійці можуть у фірмових магазинах «Карамелька».

Заснований у 2010 році кондитерський дім «Карамелька», вже підкорив серця найвибагливіших покупців Кропивницького та області. Це найбільша торговельна мережа в Кіровоградській області з продажу кондитерських виробів, що включає в себе роздрібну мережу магазинів «Карамелька», кондитерський цех «Карамелька PARFE» з виробництва тортів і кондитерських виробів, а також інтернет-магазин з продажу власної продукції.

Велика частина тортів і випічки створюється за оригінальними рецептами. КД «Карамелька» виробляє свої кондитерські вироби під ТМ «КАРАМЕЛЬКАPARFE»: торти, тістечка, рулети високої якості і за демократичними цінами.

В Олександрії вже працює 4 фірмових магазини «Карамелька» (в центрі м-ну Перемога, в районі Райпобуткомбінату, на пл. Соборній та в ТЦ Grand Plaza), найближчим часом планується відкриття ще 5 точок роздрібної торгівлі.

Ознайомитись з асортиментом продукції ТМ «Карамелька PARFE» можна на сайті кондитерського дому, а також в соціальних мережах Facebook та Instagram.

Схожі публікації