В Олександрії запрацював новий пункт збору крові: де здати кров та чому це важливо

В Олександрії запрацював новий пункт збору крові: де здати кров та чому це важливо

28 лютого в Олександрії розпочав роботу новий пункт збору крові, організований Кіровоградською обласною станцією переливання крові за співпраці з освітянами міста. Протягом першого дня донорами стали понад 100 людей – співробітників та студентів Олександрійського медичного фахового коледжу та Олександрійського політехнічного фахового коледжу.

«Усі ми чудово розуміємо, що зараз медичні заклади України мають надзвичайно велику потребу в донорській крові. Тому ми не лише самі відгукнулись на пропозицію обласної станції переливання крові, а й запросили приєднатися до акції «День донора» колег: коледжі та заклади професійно-технічної освіти міста. Адже донорської крові ніколи не буває забагато», – зазначила директорка Олександрійського медичного фахового коледжу Наталія Сергієнко.

Локацію для забору крові облаштували в приміщеннях Олександрійського медичного фахового коледжу, де є необхідні лабораторії та фахівці.

Наступного разу до здачі крові в Олександрії долучаться представники професійного аграрного ліцею, професійного ліцею, педагогічного фахового коледжу імені В.О. Сухомлинського і фахового коледжу культури і мистецтв.

Нагадаємо, жителів Кіровоградщини закликають ставати донорами крові, адже в часи війни потреба в ній зросла.

Перед здачею крові рекомендується:

  • Виспатися
  • Легко поснідати
  • Випити багато води
  • Уникати вживання алкогольних та жирних продуктів

Джерело: Гречка

Схожі публікації