В Олександрії завершився екологічний конкурс серед шкіл

В Олександрії завершився екологічний конкурс серед шкіл

В Олександрії завершився екологічний конкурс серед шкіл громади у рамках проєкту «Сортуй сміття заради майбутнього!», під час якого навчальні заклади зібрали понад 3 тонни сировини.

Найбільшу кількість балів та головний приз – сортувальні контейнери для паперу і пластику одержала команда Головківська Гімназія.

12 червня організатори підбили підсумки конкурсу та нагородили переможців.

Окрім лідерів, відзначили чотири заклади, які отримали екологічні ігри:

  • Ліцей 17 Олександрійської міської ради переможець у номінації «Найкраща організаційна кампанія. Найкращі змістовні фото та відеоролики».
  • Гімназія імені Т. Г. Шевченка – «Найкраща інформаційна кампанія. Найкреативніший і різноплановий підхід до сортування. Еко-дослідники конкурсу. Впровадження інтерактивних методів».
  • ГІМНАЗІЯ «СУЗІР’Я — 19» — «Свідома ефективність підходів. Найкращий флешмоб конкурсу».
  • Ліцей №10 Олександрійської міської ради – «Еко-школа. Найбільш дружня до довкілля школа».

Усі еко-команди отримали грамоти та шопери для кураторів. Також кожна школа одержала по три біг-беги для сортування сміття.

Загалом, у конкурсі взяли участь 10 навчальних закладів Олександрійської громади, які протягом 5 тижнів навчалися та самі проводили просвітницьку кампанію: робили мотиваційні публікації, екологічні вікторини та збирали вторинну сировину для переробки.

Конкурс реалізувала БО«БФ «ЦЕНТР ДОПОМОГИ ОЛЕКСАНДРІЯ» за підтримки Всеукраїнської благодійної організації «Інститут місцевого розвитку» за грантом «Громада – влада: діалог, довіра, дія» у рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації