В Олександрії збудують новий сквер — AlexCity

В Олександрії збудують новий сквер

В Олександрії створено соціальний партнерський проект влади та громади. Це будівництво скверу героїв АТО біля дитячого садочку №39. Розрахований він на декілька років.

Ідея виникла під час впорядкування безгосподарських об’єктів на території міста. Тоді ж було вирішено облаштувати пустир біля ДОЗ №39 і створити у густонаселеному мікрорайоні сучасне місце відпочинку.

Аби вшанувати пам’ять загиблого земляка Олександра Козенка, активісти запропонували назвати сквер на його честь. Та мама юнака звернулася до влади з проханням найменувати зону відпочинку на пам’ять кожного захисника – сквером героїв АТО.
Ескіз благоустрою парку розробив фахівець – архітектор Ігор Сосна, дитинство і юність якого пройшли в Олександрії. Це не перший ескіз нашого земляка, який знайшов відгук громади. Він подарував місту ескіз, за яким був побудований спортивно-розважальний комплекс у Південному мікрорайоні.
Сьогодні розпочато благоустрій майбутнього скверу: укладено першу тротуарну доріжку та продовжується озеленення.
У майбутньому тут буде облаштовано сучасне освітлення, зони відпочинку, дитячі майданчики, квітники тощо.

Джерело: Олександрійський тиждень

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Рекомендуємо

На Кіровоградщині зареєстровано більше 10 тис. безробітних

Серед безробітних Кіровоградщини переважають жінки та молодь, повідомляє відділ статистики та прогнозування Кіровоградського обласного центру ...

EnglishRussianUkrainian