В Олександрійській громаді підбили підсумки екологічного проєкту

В Олександрійській громаді підбили підсумки екологічного проєкту

26 червня в Олександрійській громаді завершився екологічний проєкт, спрямований на розумне поводження з відходами. Протягом кількох місяців благодійна організація «Благодійний фонд «Центр допомоги Олександрія» разом з Олександрійською міською радою проводили просвітницьку кампанію серед школярів.

Як розповіла керівниця благодійного фонду Любов Мороз, десять екокоманд з різних навчальних закладів громади активно брали участь у проєкті. Вони організовували збір та сортування побутових відходів у своїх школах, проводили флешмоби, челенджі, вікторини, брали участь в екологічних іграх та створювали креативні відеоролики.

Детальніше про підсумки проєкту, переможців серед шкільних екокоманд та важливість просвітницьких кампаній можна дізнатися на сайті Олександрійської міської ради за посиланням.

Проєкт реалізовано за підтримки Всеукраїнської благодійної організації «Інститут місцевого розвитку» за грантом «Громада – влада: діалог, довіра, дія» у рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації