В Олександрівській лікарні перебувають троє малюків без батьківського піклування

В Олександрівській лікарні перебувають троє малюків без батьківського піклування

В Олександрівській лікарні Кіровоградської області перебувають троє малюків без батьківського піклування. Це – півторамісячні близнюки та тримісячний хлопчик, розповів Суспільному ординатор педіатричного відділення лікарні Юрій Охріменко.

Півторамісячні близнюки

Хлопчик та дівчинка народились недоношеними, розповів лікар. «Це не страшні діагнози, якщо забезпечити діткам догляд, все буде добре. Але мати не зовсім порядна людина, на обліку з вагітністю не перебувала. Після народження дітей направили до дитячої обласної лікарні, там їх «виходили» і ми їх забрали. Додому їх відправляти не можна. Цим займається служба у справах дітей нашого району – вони досліджують, чи можуть діти дома перебувати, чи ні».

Тримісячний хлопчик

У матері вже трьох дітей забрали, одна її дитина померла. «Хотіли відправляти дитину в будинок маляти, а хлопчик виявився хворим, – каже лікар. – Ось пролікувалися, мама два місяці не бачила дитини».

Для влаштування малюків до будинку маляти, чи у патронатні сім’ї потрібен час, тому у лікарні не відмовляються від допомоги жителів Олександрівки – до педіатричного відділення вони приносять підгузки та інші необхідні засоби для догляду за малятами, розповів лікар.

Схожі публікації