В Приютівці відсвяткували День села. ФОТО

В Приютівці відсвяткували День села. ФОТО

День Приютівки громада селища відзначає вже вдруге й пишається своїм створенням.

Почесний гість свята й господар Приютівської об’єднаної територіальної громади Андрій Коломійцев урочисто відкрив святкування, подякував мешканцям й гостям за згуртованість, ініціативність, наполегливість, співпрацю та привітав Приютівку з Днем селища.

До слів привітань долучились і інші гості: голова Олександрійської районної ради Ольга Коріненко та секретар Приютівської селищної ради Вікторія Лисенко.
На урочистостях вручили грамоти почесним мешканцям селища за вклад у розвиток та процвітання Приютівки. Між нагородженнями народ розважали місцеві аматори цікавими номерами.

У другій частині свята відбувалися змагання між народними виступами учасників, які вправно співали, танцювали, змагалися та хизувалися своїми талантами.

По завершенню показових виступів всі отримали нагороди за неперевершені номери.

Цього дня на святкування Дня народження Приютівки організатори свята – Приютівська селищна рада, підготували сюрприз для всіх присутніх.

До Приютівки запросили учасника телепроектів “Україна має талант”, “Х-фактор”, “Велика різниця”, “Вечірній Київ” тощо талановитого й незрівнянного пародиста Валерія Юрченка.

На святковій сцені приютівчан та гостей Приютівки розважили виступи українських та російських зірок Сірьоги, Павла Зіброва, Олександра Сєрова, Григорія Лепса, Валентина Леонтьєва, Дзідзьо, Олега Винника, Олександра Пономарьова…

По завершенню свята для глядачів виступив запальний й драйвовий кавер-гурт «D.F.C.» (Дефіцит), який на сьогодні є затребуваним серед музикантів. Колектив виконує хіти “Арія”, Deep Purple, “Чорна кава”, Bon Jovi, Скрябіна, Queen і інше.

Кульмінацією святкувань стала дискотека для молоді та всіх охочих.

Джерело: Голос громади

Схожі публікації