В районному будинку культури відбувся новорічний ранок

В районному будинку культури відбувся новорічний ранок

Новорічний час – чудова пора, коли діти загадують бажання Діду Морозу, вірять у казку та здійснення чудес. Адже кожна дитина незалежно від її здібностей та можливостей прагне уваги, любові й тепла.

10 січня в районному будинку культури відбувся новорічний ранок, який зібрав у дружньому колі біля святкової ялинки дітей з багатодітних, опікунських, прийомних сімей, діток з інвалідністю, а також дітей з сімей учасників АТО та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах з Олександрійського району.

За сприяння керівництва Олександрійської районної державної адміністрації створено прекрасну можливість провести час зі своїми рідними, отримати багато приємних вражень від теплого та веселого святкування. До організації заходу долучилися районний будинок культури і районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. З вітальним словом до дітей та їх родин звернулася директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Катерина Кравченко, побажавши усім присутнім в новому році якомога більше світлих моментів, позитивних емоцій, яскравих вражень та щирих посмішок.

У новорічному казковому дійстві з великим задоволенням мали змогу взяти участь 150 дітей. Дітлахи водили хороводи біля ялинки, грали у веселі ігри, відгадували цікаві загадки, бажаючі мали можливість розповісти новорічні вірші та заспівати святкові пісні. В кінці новорічного свята усі діти отримали солодкі подарунки, а наймолодші учасники – іграшкові набори!

Нажмите, для открытия изображения!Нажмите, для открытия изображения!

Джерело

Схожі публікації