В штаті олександрійських шкіл з`являться медсестри

В штаті олександрійських шкіл з`являться медсестри

Рішення про введення ряду нових посад у загальноосвітніх навчальних закладах Олександрії ухвалив виконком міської ради на останньому засіданні перед початком нового навчального року.

Передусім це 13 посад сестри медичної, які з`явилися у штатних розписах міських шкіл загальної середньої освіти. Крім того, ліцей інформаційних технологій отримав одну посаду керівника гуртка; в НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12 – ДНЗ» працюватимуть свої кухар та бухгалтер, а в управлінні освіти, молоді та спорту Олександрійської міськради (якому, власне, підпорядковані відповідні міські навчальні заклади) штат працівників поповниться секретарем-друкаркою.

З одного боку, міська сфера освіти  ледве зводить кінці з кінцями через серйозне недофінансування з боку держави (про що неодноразово зазначалося міською владою раніше), у зв’язку з чим гостро стоїть питання про скорочення вчительських ставок, а з іншого – у штати вимушено вводяться нові посади, які не мають прямого стосунку до навчального процесу, оскільки на це існують певні вимоги державної медичної реформи щодо охорони здоров`я школярів.  Але присутні на виконкомі побачили у цій новації і певний позитив: «довантаження» сфери освіти посадами медсестер деякою мірою «розвантажить» міську медичну сферу, де спостерігається надлишок фахівців з сестринськими дипломами.

Джерело: Голос громади

Схожі публікації