В Україні фермер вирощує яблука у формі серця

В Україні фермер вирощує яблука у формі серця

Валерій Подольський разом зі свої другом вже рік займається досить оригінальною справою – вирощенням дизайнерських фруктів. Найоригінальніший витвір – яблука у формі серця. При цьому не використовуються жодні ГМО.

Валерій сам сконструював та запатентував такі оригінальні формочки в яких можна дорощувати фрукти та овочі. Для цього він орендує 70 га саду біля с. Добропіль.

 

Особлива увага була до таких яблучок напередодні дні закоханих. Покупці платили від 55 до 70 грн за 1 штучку такого яблука, аби здивувати другу половинку.

Колеги Валерія придумали теж цікавий спосіб – розміщувати на яблуках різноманітні надписи або фігурки. Але Валерію більше подобається оригінальність фрукта. А надписи створюють уже маркетологи та рекламісти, аби за допомогою надписів зафіксувати певний бренд.

Крім яблук у формі серця Валерій також пропонує кубічні кавуни. Попит на такі цікаві фрукти є у Європі. За його словами, ніяких додаткових добрив не потрібно, а тому – український овоч смакує і європейцям.У Київській області підростає ще одна гордість фермера – огірки в формі зірки. Зараз ці фермери перші і поки єдині, хто вирощує фігурні плоди в Україні.

 

 

 

Джерело

 

Схожі публікації