В Україні підвищать пенсійний вік для жінок

В Україні підвищать пенсійний вік для жінок

Пенсійний вік для жінок піднімуть. Нововведення вступить в силу вже з першого дня квітня поточного року.

У Пенсійному фонді України зробили заяву про зміни. Так в повідомленні говориться, що жіноча половина населення зможе мати можливість виходити на пенсію, тільки якщо вони вже прожили п’ятдесят дев’ять із половиною років. Відзначається, що з наступного року вік піднімуть на півроку, таким чином, на пенсію зможуть собі дозволити виходити тільки шістдесятирічні дами.

У фонді нагадали, що для того, щоб отримати страховий стаж для виплати пенсії, українцям варто мати мінімум двадцять сім років робочого стажу. Нагадаємо, що нова влада ввела ці зміни ще в минулому році. Відповідно до нововведень, вимоги по трудовому стажу буде зростати щорічно. Наприклад, в наступному році, для того, щоб вийти на пенсію, вам буде потрібно мати вже 28 років стажу. Коли зупиниться показники в уряді відповіді не дали. З таким успіхом, через десять років пенсії може втратити більша половина населення.

Влада спробували раніше заспокоїти громадян, переконуючи, що в державі існую ще й соціальна допомога, яка також виплачується пенсіонерам. Її повинні отримувати всі, навіть ті, у кого немає офіційного трудового стажу  зовсім.
Однак сума цих виплат є настільки мізерною, що її не вистачить на прожиток нікому. Пенсіонер, який виживає виключно на соціальних виплатах не зможе навіть прогодувати себе в місяць, не те, що платити за рахунками і купувати ліки.

Відносно трудового стажу, важливо відзначити ще один нюанс. У новому законі записано, що чим вище стаж роботи, тим більше ви отримуєте пенсію. Таке введення зробили, нібито на благо українців. Однак, як показує практика дев’яностих, та й сьогоднішнього часу, дуже багато людей виїжджали і продовжують виїжджати на заробітки в інші країни, відповідно вони втрачають свій стаж роботи і шанс на те, щоб мати можливість жити в старості в Україні. Адже не всім вдається створити свій прибутковий бізнес і забезпечити своє життя достатком, не чекаючи дрібних подачок держави.

Джерело

 

Схожі публікації