В Україні скасують медичні довідки та ряд інших документів

В Україні скасують медичні довідки та ряд інших документів

МОЗ має намір відмовитися від бюрократичних документів і довідок

На поточному тижні в Міністерстві охорони здоров’я пройдуть наради з представниками лікарських асоціацій і профільними фахівцями.
Міністерство охорони здоров’я планує відмовитися від застарілих медичних довідок і медичних документів, які несуть в собі корупційну складову, повідомляє прес-служба Кабміну.
До 15 жовтня співробітники міністерства збиратимуть пропозиції представників медичної спільноти і громадян по дерегуляції та скасуванні застарілої медичної документації. Команда МОЗ також запрошує всіх бажаючих залишити свої пропозиції щодо медичних довідкок на офіційній сторінці відомства в соціальній мережі Facebook або написати на електронну пошту комунікаційної служби: [email protected]

На поточному тижні в міністерстві пройдуть наради з представниками лікарських асоціацій і профільними фахівцями. Почнуть працювати робочі групи, перед якими міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька поставила задачу розробити документи і проекти рішень щодо скасування застарілих медичних довідок.
«Медична документація повинна відповідати стандартам країн Європейського Союзу. Ми повинні відмовитися від бюрократичних документів і довідок. Особливо від тих, які обросли корупційними схемами. Ми плануємо скасувати довідки і документи, які гальмують ефективну роботу охорони здоров’я », — сказала Скалецька.

Джерело

Схожі публікації