В Україні стане більше станцій по сортуванню сміття

В Україні стане більше станцій по сортуванню сміття

Незабаром в Україні стане набагато більше сортувальних станцій “Україна без сміття”. Спільно з Franchise Group запускається перша франшиза.

Компанія вирішила допомогти екологічному проекту в зв’язку з його днем ​​народження. При цьому тут уточнили, що “Україна без сміття” – це і “адвокат” і рупор відповідального ставлення до відходів.

У свою чергу засновниця проекту говорить, що франчайзинг – це хороша можливість побудувати потужну мережу з партнерами. Франшиза “Україна без сміття стане міксом соціального бізнесу та соціальної відповідальності.

Варто уточнити, що кожен рік в Україні продукується 11 мільйонів тонн побутових відходів. Тобто, кожен українець щороку видає по 300 кілограмів відходів.

Нещодавно ми повідомляли, що на позачерговому засіданні Верховної Ради України народні депутати підтримали найважливіший для екологічного комітету закон 2207-1 «Про управління відходами» – інші редакції відхилили. Його все ще доопрацьовують в комітеті, щоб якомога швидше проголосувати у Верховній Раді України за прийняття даного законопроекту.

Також ми повідомляли, що компанія «Renewi» зробив велике замовлення на 200 вантажівок «DAF Trucks», які будуть задіяні у вивезенні переробленого сміття.

Джерело

Схожі публікації