В Україні запустили ринок газу

В Україні запустили ринок газу

Глава правління НАК «Нафтогаз» Андрій Коболєв оголосив про те, що для населення відкрився ринок газу. Тепер українці зможуть самостійно обирати постачальника газу, а постачальники — самостійно формувати ціни, створювати пакети послуг і відмовлятися від проблемних клієнтів.

«Сьогодні відкрився ринок газу для українців і начебто нічого не змінилося … Але одночасно змінилося все — українці нарешті отримали можливість відчути себе вільними клієнтами, які мають право вибору, замість статусу споживача», — написав Коболєв на своїй сторінці в Facebook.

Населення буде захищено від форс-мажорів через постачальника, а «Нафтогаз» не має права відмовляти в договорах про постачання газу на обмежений термін. Рішення про відкриття ринку газу було затверджено Кабміном 1 липня.

Коболєв підкреслює, що постачальники будуть працювати в умовах конкуренції і лише від них залежить, наскільки активним будуть процеси переходу населення до інших постачальників.

Нагадаємо, що НАК «Нафтогаз України» пропонує газотрейдерним компаніям сформувати необхідний ресурс природного газу для поставок населенню.

Також в опалювальному сезоні 2020-2021 ціна на газ для споживача може бути знижена на 20-30 відсотків.

Джерело

Схожі публікації