В Управлінні ДСНС Кіровоградщини стартував Тиждень безпеки дорожнього руху

В Управлінні ДСНС Кіровоградщини стартував Тиждень безпеки дорожнього руху

На виконання комплексного плану заходів щодо забезпечення безаварійної експлуатації дорожніх транспортних засобів, попередження випадків загибелі та дорожньо-транспортного травматизму серед співробітників У ДСНС в області, в підпорядкованих підрозділах Управління проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху.

Упродовж цього періоду для особового складу Управління ДСНС в області та підпорядкованих підрозділів проводяться заняття з безпеки дорожнього руху із складанням заліків.

Так, 12 листопада для особового складу Управління відповідний семінар організовано спільно з патрульною поліцією Кіровоградської області.

Старший інспектор відділу адміністративної практики Управління патрульної поліції в Кіровоградській області старший лейтенант поліції Сергій Притико поінформував рятувальників про основні причини ДТП, відповідальність та наслідки порушень правил дорожнього руху. Крім того, було доведено інформацію щодо змін у Правилах дорожнього руху України та роз’яснено права і обов’язки працівників патрульної поліції.

Також співробітники служби безпеки дорожнього руху Управління детально довели юридичну, кримінальну, адміністративну відповідальність за порушення Правил дорожнього руху України.

Крім того, присутні прослухали правила надання домедичної допомоги постраждалим при ДТП.

Як неодноразово підкреслювалось під час заняття, головна умова безпеки учасників дорожнього руху – знання та дотримання правил дорожнього руху, і, безумовно, повага до водіїв та пішоходів.

Джерело

Схожі публікації