Вакцинація дітей в Олександрії

Вакцинація дітей в Олександрії

За даними управління охорони здоров’я в Олександрійській громаді від COVID-19 щеплено 48 дітей віком від 12 до 17 років. Вакцинація проводилася лише за згоди батьків та в їхній присутності. Всі неповнолітні щеплені вакциною Pfizer.

На Кіровоградщині за останніми даними першою дозою від коронавірусу щеплено 536 дітей, двома дозами імунізовано 686 неповнолітніх.

Аби організувати щеплення, батьки мають отримати направлення у свого педіатра або сімейного лікаря, після чого відвідати пункт масової вакцинації населення, який щоденно працює на базі ПК «Світлопільський». Окрім того, вакцинація проводиться за умови наявності в дитини усіх обов’язкових рутинних щеплень.

Нагадаємо, в Україні рекомендовано вакцинувати проти COVID-19 дітей 12-17 років. Відповідне рішення вмотивоване тим, що розповсюджений сьогодні штам «Дельта» переноситься тяжче і частіше призводить до госпіталізації не тільки дорослих, але й дітей. Також останні часто інфікують дорослих, для яких коронавірус більш небезпечний. Тож вакцинація залишається єдиним дієвим способом захистити себе та близьких від коронавірусу та його важких наслідків.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації