Вчитель з Олександрії отримав відомче житло

Вчитель з Олександрії отримав відомче житло

6 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

На початку міський голова С.Цапюк привітав усіх жінок Олександрії зі святом весни: 8 Березня, – і побажав їм щастя, любові та благополуччя.Після цього присутні заслухали інформацію начальника міського управління з експлуатації газового господарства ВАТ «Кіровоградгаз» С.Соколової стосовно змін у платежах за спожиті послуги.

Перейшовши до питань порядку денного, присутні прийняли рішення щодо подальшої долі і виховання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

З метою збереження педагогічних кадрів в Олександрії виконком видав ордер на відомчу квартиру вчителю ОНВК №17. Під час розгляду даного питання С.Цапюк доручив керівникам виконавчих органів протягом місяця провести інвентаризацію безгосподарного житла, визначити обсяги фінансування на здійснення ремонтів для подальшого надання житла дітям-сиротам, молодим спеціалістам та іншим пільговим категоріям.

Оскільки попередній конкурс із перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах у грудні не визначив переможця, виконком затвердив нові об’єкти для проведення наступного конкурсу.
На засіданні затверджено акти прийому-передачі двох багатоповерхівок по вул. 6-го Грудня №141/4 в управління ОСББ «Затишна Оселя 141/4» та по вул. 6-го Грудня 139А в управління ОСББ «Комфортне Житло 139-А». На сьогодні в Олександрії функціонує 57 об’єднань співвласників будинків. С.Цапюк зосередив увагу на перевагах створення ОСББ. Зокрема, він зазначив, що це дає можливість жителям здешевити на 15% сплату за послуги з утримання будинків.

Присутні дали дозвіл на проведення уже традиційного весняного ярмарку «Все для саду та городу», який проходитиме на площі Соборній з 7 по 17 квітня.

Також під час засідання було прийнято рішення з ряду земельних питань.

 

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації