Весілля під час карантину: скільки гостей можна запросити

Весілля під час карантину: скільки гостей можна запросити

Глава МОЗ Максим Степанов заявив, що в Україні можна святкувати весілля навіть під час карантину. Але на святкуванні може бути лише до 10 гостей.

Також на весіллі під час карантину потрібно дотримуватися встановлених обмежувальних заходів, зокрема соціальної дистанції. Про це Степанов заявив ще 12 червня на брифінгу, втім 23 червня уточнив, що весілля на 50 гостей, наприклад, влаштовувати не можна. Максимум – 10,

Соціальна дистанція

Раніше щодо дотримання соціальної дистанції Степанов сказав, що це має бути “за можливістю”. Мовляв, він чудово розуміє, що це все ж таки весілля. Імовірно, під час вигуків “Гірко!” соціальної дистанції можна не дотримуватися.

Також важливо користуватися антисептиками й вдаватися до інших заходів, про які ми вже неодноразово говорили. Про них усім нам відомо,
– пояснив міністр.

Водночас міністр упустив цілу низку деталей – які саме весільні конкурси можна проводити, а які – ні, чи можна кільком десяткам людей пити самогон з одного гарбуза за козацьким столом і, зрештою, чи дозволить уряд викрадати наречену, а дружбам цілувати дружок без захисних масок.

 

 

Джерело: 24 канал

Схожі публікації