Весняний призов в Олександрії: 33 призовника відправили служити

7 квітня від Олександрійського міського Територіального Центру комплектування та соціальної підтримки (нова назва військкомату) відбулася відправка призовників на строкову службу.

Серед майбутніх військовослужбовців юнаки та чоловіки віком від 18 до 27 років. Всього 33 призовники. Від міського терцентру хлопців повезли до лікарні – здати тести на коронавірус, а звідти строковиків повезуть до обласного центру комплектування.

Служитимуть вони у різних військових формуваннях, зокрема у лавах: Збройних Силах України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби і Державної спеціальної служби транспорту.

Перед відправкою військовий комісар Олександр Балабуха запевнив призовників, що служитимуть вони виключно на території мирної України – у зону Операції об’єднаних сил їх не направлятимуть.

Загалом у рамках весняного призову, який триватиме до кінця червня, з Олександрії та прилеглих чотирьох громад (Новопразької, Пантївської, Попельнастівської та Приютівської) планують відправити на строкову службу близько 100 призовників.

Як і раніше, чоловіки, які мають вищу освіту, служитимуть 1 рік, без вищої освіти – 1,5 роки.

Джерело: В об’єктиві

Схожі публікації