Від вересня пенсії переводять на банківські картки

Від вересня пенсії переводять на банківські картки

Міністерство соціальної політики від вересня 2021 року переводить нарахування пенсій на банківські картки. 

Як це відбуватиметься, повідомила пресслужба Мінсоцполітики з посиланням на заступника міністра Віталія Музиченка.

«У нас існує процедура проведення цього заходу в один дотик. Пенсіонер або одержувач соціальної допомоги обирає банківську установу, звертається туди, оформляє рахунок, інформація про цей рахунок надходить з банку самостійно в орган, який забезпечує виплату. Людині повторно нікуди ходити не треба», — запевняє Музиченко.

Він додає, що до 1 вересня людина може самостійно вибрати один з понад 40 уповноважених банків, який для нього буде зручним, відповідатиме його вимогам. Якщо громадяни до вересня не виберуть банк, то орган, який здійснює виплату, самостійно відкриє банківські рахунки в уповноваженому банку і поінформує громадян про це.

Варто зазначити, що доставка пенсій додому здійснюватиметься лише маломобільним категоріям, зокрема, особам з інвалідністю I групи, тим, хто старший за 80 років, хто за висновком ЛКК (лікарсько-консультативної комісії) потребує стороннього догляду.

Нагадаємо, уряд ухвалив постанову про підвищення від 1 квітня тарифів на виплату і доставку пенсій, соціальних допомог національним поштовим оператором «Укрпошта»: тариф в місті виросте до 1,3% з 1,15% від суми виплати, в селі і селищах — до 2,65% з 2,3%. Оплачувати доставку допомоги буде Пенсійний фонд.

Джерело: ТСН

Схожі публікації