Відійшов у вічність депутат райради кількох скликань Геннадій Замрика

Відійшов у вічність депутат райради кількох скликань Геннадій Замрика

17 березня після тривалої боротьби з онкозахворюванням помер відомий на Олександрійщині господарник Геннадій Замрика.

Геннадій Миколайович народився і виріс в Олександрії. У дитинстві та юності активно займався велоспортом, захоплювався технікою. Закінчив Дніпропетровський технікум автоматики і телемеханіки, а згодом – Кіровоградський інститут сільськогосподарських машин.

Працював інженером в «Ощадбанку», наприкінці 90-х років очолював КСП «Перемога», а з 1999 року став засновником і був незмінним директором товариства «Степ» у Куколівці.

Завжди переймався інтересами працівників і жителів села та міста, сприяв розвитку інфраструктури у Куколівці, підтримував дітей, молодь та ветеранів. Тож неодноразово отримував мандат довіри виборців на Олександрійщині у був депутатом районної ради кількох скликань.

8 останніх років Геннадій Замрика наполегливо боровся з онкохворобою, але підступний недуг виявився сильнішим. У липні 2021 року йому мало б виповнитися 55…

У нього залишилися дружина, син та онук.

Як повідомив син померлого Максим Замрика, прощання заплановане на 10:00 год. 18 березня біля будинку, де проживав Геннадій Замрика, за адресою: провул. Степовий, 4. Прощальна панахида – у храмі Феодора та Анастасії об 11:30.

 

Джерело: В об’єктиві

Схожі публікації