Відкрили меморіальну дошку Герою АТО

Відкрили меморіальну дошку Герою АТО

Меморіальну дошку в пам’ять про загиблого в зоні АТО олександріця Олександра Швеця встановили на будівлі другої школи – закладі, де навчався військовослужбовець.

Олександр Швець народився і виріс в Олександрії, працював на ЗПТУ «Віра-Сервіс Інтермаш». У 2015 році був мобілізований, а з 2016 року продовжив службу в зоні АТО за контрактом у званні молодшого сержанта. Служив навідником мінометної батареї батальйону 36-тої окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського. Загинув 11 березня 2018 року поблизу Широкиного під час виконання бойового завдання. Посмертно нагороджений орденом «За мужність ІІІ ст.»

Закарбувати подвиг захисника прийшли рідні, бойові побратими, учасники АТО/ООС, волонтери, представники місцевої влади та олександрійці.

На безцінності подвигу захисників, які поклали життя на вівтар Свободи і цілісності України, наголосила заступниця міського голови Ірина Чемерис.

За пам’ять та увагу присутнім подякувала дружина Олександра Людмила Соболєва. Теплими словами згадали Героя його командир Євген Беспалов та керівник Благодійного Фонду «Українські серця» Олег Баркаренко, за сприяння якого і була встановлена меморіальна дошка.

У Олександра Швеця залишилася мати Валентина Олександрівна, дружина Людмила і дорослий син Георгій.

Вічна пам’ять Герою!

Слава Україні!

Джерело: В об’єктиві

Схожі публікації