Відкриття «Корекційно-розвиваючої студії «Сонячні зайчики». ФОТОЗВІТ

Відкриття «Корекційно-розвиваючої студії «Сонячні зайчики». ФОТОЗВІТ

Творчі майстер-класи, голосні читання, лялькові вистави, пізнавально-розважальні заходи з інтерактивними та рухливими іграми, тренінги, заняття з психологом та ще багато цікавого підготували олександрійські бібліотекарі дітям з особливими потребами в рамках грантового проєкту «Корекційно-розвиваюча студія «Сонячні зайчики».

Презентували проєкт у вівторок, 24 вересня, у Центральній міській бібліотеці для дітей театралізованою виставою з ігровими елементами «На галявині казок». До її показу юні актори — діти з особливими потребами та їх однолітки — дуже старанно готувались. Глядачі в залі вітали їх гучними оплесками, з інтересом спостерігали за тим, що відбувається на сцені, підказували забудькуватим героям їх справжні імена (за сюжетом зачакловані персонажі забули, хто вони, з якої саме казки, що спричинило справжню кумедну плутанину).

Діти підготували й інші чудові концертні виступи, а бібліотекарі захопили всю глядацьку залу рухливими пізнавальними іграми.

Завдяки проєкту діти з особливими потребами зможуть стати учасниками цілої низки захоплюючих, корисних для дитячого розвитку заходів та розваг, які істотно розширить їх простір для спілкування з однолітками та різноманітними фахівцями.

Створення «Корекційно-розвиваючої студії «Сонячні зайчики» стало можливим завдяки перемозі у конкурсі соціальних проєктів в рамках програми «Активні громадяни», що підтримується Британською Радою в Україні.

В рамках проєкту бібліотека отримала 15 тисяч гривень, за які придбані матеріали для проведення майстер-класів, ігровий інвентар та обладнання для дітей.

Схожі публікації