Вихованці дитячого будинку «Перлинка» шиють екоторбини

Вихованці дитячого будинку «Перлинка» шиють екоторбини

Вихованці дитячого будинку з села Войнівка почали шити екоторбини. Перші зароблені гроші витратили під час відпочинку на морі – купували морозиво та фрукти, розповів директор будинку Олександр Лобанов.

Шити екотробини почали на початку цього літа. «Благодійники нам заплатили за проживання на морі, а на харчування багато грошей не було, – розповів Олександр Лобанов. – І тоді ми вирішили взятися за пошиття екоторбин – за півтора місяці заробили собі гроші на морозиво і на фрукти». З початку літа пошили 100 виробів.

Екосумки шиють десять дітей, які відвідують гурток з творчості. Перші екоторбинки декорували ґудзиками і нитками, нині мають фарби для текстильної тканини, якою наносять малюнок. Тканину для торбин привозять представники волонтерських організацій. На пошиття однієї діти витрачають чотири години.

Олександр Лобанов говорить, дітям уже замовили пошити 40 торбин на Новий рік.

Наступні зароблені гроші планують витратити на господарські потреби. «У нас велика проблема. Дитбудинок має 850 квадратних метрів. За його опалення треба платити дуже багато грошей. Пільг у нас немає, тож нам дуже потрібний новий електричний котел. Сподіваємося, зберемо гроші».

Нині у дитячому будинку проживають 50 вихованців.

Замовити екоторбинку можливо за телефоном: (063) 464-60-13.

Збирають гроші на котел. На Кіровоградщині вихованці дитбудинку шиють екоторбинки

Джерело: Суспільне

Схожі публікації