Вихованці танцювальної студії «VIVA» підкорили змагання «Cherkassy Summer»

Вихованці танцювальної студії «VIVA» підкорили змагання «Cherkassy Summer»

5 Червня у місті Черкаси відбулися всеукраїнські змагання зі спортивних бальних танців «Cherkassy Summer». Від танцювальної студії «VIVA», яка нещодавно перемогла у конкурсі «Олександрієць Року» в номінації «Талант Року», було представлено 11 спростменів, які змагалися у різних вікових категоріях від 5 до 15 років!

Як повідомляють тренери студії Шохін Валерій та Літвінова Віра, танцювальні дуети, а також танцюристи сольних категорій продемонстрували високий рівень підготовки та вибороли багато призових місць, а саме: 3 перших місця, 8 других місць і 3 третіх місця!

Також у рамках цих змагань , «Cherkassy Summer», спілка громадських організацій спортивного танцю проводила офіційний Чемпіонат ФСТ «СПАРТАК» у вікових категоріях «Юніори 1» та «Юніори 2».

Танцювальний дует Манухін Роман та Пірховська Єва змагалися у віковій категорії «Юніори 2» та посіли друге місце у цьому Чемпіонаті та третє місце загалом у турнірі.За результатами місць у Чемпіонаті будуть присвоєні відповідні спортивні розряди , а також було сформовано збірну команду до якої потрапив і танцювальний дует, Манухін Роман та Пірховська Єва.Спортсмени вибороли право представляти місто та нашу країну на пристижних міжнародних змаганнях вже у наступному танцювальному сезоні 2021/2022!

Тож вітаємо переможців, тренерів та їх батьків з чудовими результатами!

1. Куліш Варвара (2 місце)

2. Сєдіна Катерина (2 та 2 місце)

3. Кісєльова Мілена (1 та 8 місце)

4. Нагорняк Софія (3 та 5 місце)

5. Фургайло Анастасія ( 11, 9 та 7 місце)

6. Крячко Дар’я ( 1, 1 місце, 2 та 4 місце)

7. Абовян Анна ( 2 та 9 місце)

8. Сопов Владислав і Юрик Злата ( 2, 2 та 3 місце)

9. Манухін Роман і Пірховська Єва ( 2 та 3 місце)

 

Дякуємо за надану інформацію ViraVal Shokhin

 

Схожі публікації