Вихованець олександрійської музичної школи отримав гран-прі Всеукраїнського конкурсу пам’яті Чайковського

Вихованець олександрійської музичної школи отримав гран-прі Всеукраїнського конкурсу пам’яті Чайковського

Із 8 по 10 листопада в м. Кам’янці відбувся ХVІІ Всеукраїнський дитячий музичний конкурс пам’яті П.І.Чайковського.

Понад 40 учасників з різних областей України виборювали пальму першості.
Учні Олександрійської дитячої музичної школи щорічно беруть участь у цьому престижному конкурсі і єдиними представниками від Кіровоградської області. Вихованці школи відзначаються високими заслуженими нагородами.
Так, цього року творча скарбниця Олександрійської дитячої музичної школи знову поповнилась новими здобутками.


Диплом ГРАН-ПРІ — найвищу нагороду конкурсу отримав ЧОРНИЙ Артур (скрипка, клас викладача Світлани Городецької, концертмейстер Ірина Федоренко). Крім того, Артур був відзначений спеціальними Дипломами за краще виконання твору Чайковського та краще виконання твору українського композитора. А від журі і спонсорів конкурсу отримав грошову винагороду і спеціальну стипендію строком на цілий рік.


Дипломом І премії та грошовою винагородою в номінації скрипка була відзначена Чітадзе Катерина (клас викладача Тамари Гречанюк та концертмейстера Тамари Устенко).

Дипломи IІ премії, Дипломи за краще виконання твору Чайковського та грошові винагороди отримали Катюженко Емілі (фортепіано, клас викладача Людмили Харченко) та Погоріла Єлизавета (скрипка, клас викладача Світлани Городецької, концертмейстер Ірина Федоренко).

Диплом IІ премії і грошову винагороду від журі конкурсу отримала Самохвал Каміла (фортепіано, клас викладача Вікторії Сторожук).

Дипломом IІІ премії та грошовою винагородою відзначена Фіснер Кіра (клас викладача Тамари Гречанюк та концертмейстера Тамари Устенко).

Дипломами за активу участь були нагороджені Погоріла Єлизавета, Дробязко Крістіна (фортепіано, клас викладача Юлії Коробко), Рудь Валерія і Рудь Олександра (клас викладача Тамари Гречанюк та концертмейстера Тамари Устенко).
Крім того, оргкомітет вручив подяки кращим викладачам і концертмейстерам.

Джерело

Схожі публікації